poniedziałek 04 lipca '22 poniedziałek 04 lipca '22

WIX Filters ogłosił współpracę z Dreyer & Reinbold Racing

iParts.pl dnia: 26.05.2020 W kategorii: Donosy z aftermarketu

WIX Filters i zespół DRR wspólnie wezmą udział w słynnym wyścigu samochodowym Indianapolis 500, który odbywa się na torze Indianapolis Motor Speedway.

Rozszerzanie współpracy

Firma WIX Filters ogłosiła niedawno, że rozszerzyła swoje zaangażowanie w Dreyer & Reinbold Racing jako ich główny partner techniczny w 2020 r. To nie pierwszy raz, kiedy zespoły będą współpracować na torze wyścigowym. Wix Filters od kilku lat jest partnerem zwycięskiej drużyny DDR o tytuł Rallycross. Udane do tej pory zaangażowanie techniczne ze strony WIX Filters zostało teraz rozszerzone o dodatkowe wyścigi.

Testowanie na torze

WIX Filters od dziesięcioleci wnosi cenny wkład w przemysł wyścigowy. Zdobyło jednocześnie zaufanie wielu organizacji zajmujących się motosportem. Z drugiej strony, tory wyścigowe są idealnym polem doświadczalnym dla produktów Wix Filters. Zapewniają inżynierom tego producenta doskonałe warunki do testowania różnorodnych rozwiązań.

Sage Karam za kółkiem

Wix Filters i DRR będzie reprezentować młody, 25-letni, ale uznany już kierowca Sage Karam, pochodzący z Pensylwanii. To jedna z największych gwiazd czterech kółek w Ameryce Północnej. Na torze Indianapolis Motor Speedway debiutował w 2014 roku pod skrzydłami DDR właśnie. Od tamtego czasu zakwalifikował się do każdego wyścigu Indianapolis 500.

Karam, 25-letni kierowca z Nazaretu w Pensylwanii, był mistrzem serii Indy Lights i F2000 przed swoim debiutanckim występem na Indy 500 w 2014 roku dla DRR. Od 2014 roku Karam zakwalifikował się do każdego wyścigu Indy 500,

W tym wykorzystując swoje czarne i WIX żółte kolory w dwóch wydarzeniach z serii NTT INDYCAR SERIES z młodym kierowcą Sage’em Karamem na czele nr 24 WIX Filtruje wpis DRR Chevrolet.

Dzięki ponad 80-letniej produkcji globalny producent produktów filtracyjnych rozpocznie ósmą kampanię w ramach wielopoziomowego partnerstwa z Dreyer & Reinbold Racing, w tym jako oficjalny partner techniczny i filtr oleju zespołu.

W 2020 r. WIX Filters i zespół DRR wezmą udział w 104. wyścigu Indianapolis 500, który odbędzie się 24 maja na słynnym torze Indianapolis Motor Speedway z jazdą Karam, a także w otwieraczu sezonu NTT INDYCAR SERIES, Firestone Grand Prix w Petersburgu 13-15 marca, jako główny partner nr 24 DRR Chevy. Ponadto WIX Filters od kilku lat jest partnerem zwycięskiej drużyny o tytuł Rallycross w DRR.

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy rozszerzenie WIX Filters o Dreyer & Reinbold Racing po wielu latach udanego stowarzyszenia na największej imprezie sportów motorowych na świecie, prestiżowym wyścigu Indianapolis 500 i innych punktach wyścigowych” – powiedział Jeff Blocher, dyrektor sprzedaży i marketingu dla MANN + HUMMEL. „Nasze relacje z zespołem Dennisa Reinbolda i Sage jako kierowcą były znakomite i chcieliśmy rozszerzyć nasze udane zaangażowanie techniczne o dodatkowe wyścigi NTT INDYCAR SERIES w 2020 r. Zespół DRR jest bardzo doświadczony i współpracuje bardzo dobrze z naszymi inżynierami WIX Filters, aby przekazać naszej firmie świetne informacje zwrotne na torze i poza nim. Sage jest jedną z najlepszych młodych gwiazd otwartych kół w Ameryce Północnej i nie możemy się doczekać bitwy Sage na polu IndyCar Series w samochodzie wyścigowym nr 24 WIX Filters.

Organizacje Motorsports ufają wydajności i jakości filtrów WIX od ponad 50 lat, aw zamian różne tory wyścigowe zapewniają doskonałe warunki do testowania dla inżynierów WIX.

Dreyer & Reinbold Racing, który zgłosił i zakwalifikował 40 samochodów w Indy 500 z 1999 roku, dał Karamowi imponujące maszyny do walki w słynnej Indy 500, w tym zdobywając nagrodę „Hard Charger” jako debiutant w 2014 roku. W ubiegłym roku DRR wystawił dwóch kierowców w 103. Indy 500 z Karam w samochodzie nr 24 WIX Filters oraz weterana JR Hildebranda w samochodzie nr 66 Salesforce.

Nie możemy wystarczająco podziękować filtrom WIX za to, że nasze wybitne stowarzyszenie wkroczyło w ósmy rok z zespołem Dreyer & ReinboldRacing i teraz rozszerza udział naszego zespołu w NTT INDYCAR SERIES w tym roku”, powiedział właściciel zespołu DRR Reinbold. „WIX Filters od dziesięcioleci wnosi cenny wkład w przemysł wyścigowy, a także jest liderem w swojej kategorii od ponad 80 lat. Bardzo ciężko pracujemy, aby umieścić filtry WIX na linii zwycięstwa z Sage i stworzyć pretendenta do podium dla zwycięzcy.

Reinbold wskazał również, że jego organizacja pracuje nad planami konkurowania w dodatkowych wyścigach NTT INDYCAR SERIES, które mają zostać ogłoszone, ponieważ zespół z Carmel w Indiach szuka dodatkowego partnerstwa w wybranych wydarzeniach.

Rewelacyjna spuścizna wyścigowa rodzin Dreyer i Reinbold sięga 1927 roku na Indianapolis Motor Speedway z legendarnym konstruktorem samochodów Floydem „Popem” Dreyerem, który budował samochody dla całego pierwszego rzędu w 1931 roku. Reinbold, wnuk Dreyera, zakwalifikował każdy samochód wszedł jako właściciel samochodu w Indy 500 i zanotował cztery top 10 wykończeń, w tym najlepszy na czwartym miejscu w 2012 roku.

Karam, 25-letni kierowca z Nazaretu w Pensylwanii, był mistrzem serii Indy Lights i F2000 przed swoim debiutanckim występem na Indy 500 w 2014 roku dla DRR. Od 2014 roku Karam zakwalifikował się do każdego wyścigu Indy 500, w tym pięciu zawodów w wyścigach Dreyer & Reinbold Racing. Ponadto Karam doprowadził samochód WIX Filters ARX Rallycross Lights do zwycięstwa w ubiegłym roku na torze samochodów sportowych w stanie Ohio.

Nie muszę dodawać, że cieszę się, że WIX Filters wrócił do mojego samochodu nr 24 na rok 2020 i rozszerzyliśmy nasz harmonogram wyścigów NTT INDYCAR SERIES o St. Petersburg i inny wyścig”, powiedział Karam, który niedawno przetestował WIX Filtruje Chevroleta na kursie drogowym w Sebring na Florydzie. „To ekscytujące, aby kontynuować relację DRR z WIX dla Indy 500, gdy chcemy wygrać ten prestiżowy wyścig. Filtry WIX są dobrze znane na całym świecie i w wielu formach sportów motorowych. Lubię pracować z personelem na torze i poza nim, w tym promować silną obecność cyfrową. Współpraca z liderem branży, takim jak WIX, jest zaszczytem, ​​a nasze kolory WIX Filters IndyCar również będą w tym roku zadowolone z tłumu. Jestem gotowy do wyjścia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.