sobota 15 czerwca '24 sobota 15 czerwca '24

TRW Automotive

iParts.pl dnia: 10.10.2011 W kategorii: Encyklopedia marek części

Firma TRW to jeden z głównych liderów na rynku motoryzacyjnym. Ich sprzedaż w 2007 roku wyniosła około 14,7 miliarda dolarów i znajduje się w pierwszej dziesiątce globalnej listy największych dostawców przemysłu motoryzacyjnego i może pochwalić się znakomitymi wynikami finansowymi. Firma prócz produkcji komponentów na rynek aftermarket, dostarcza swoje produkty ponad 40 głównym światowym producentom samochodów do 250 różnych typów samochodów i jest liderem we wszystkich gałęziach, w których ma swoje linie produkcyjne.

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie inteligentne zarządzanie firmą i kierowanie się kilkoma, podstawowymi zasadami. Przede wszystkim TRW koncentruje swe działania na produkowaniu takich produktów, które cechują się bezpieczeństwem i nowoczesnością. Ma spory wkład w rozbudowę dziedziny aktywnych systemów bezpieczeństwa, które mają na celu pomóc kierowcy w uniknięciu kolizji, a także biernych układów bezpieczeństwa, które zabezpieczają pasażerów w momencie wypadku.

Poza tym, TRW jest znanym na całym świecie producentem układów kierowniczych, hamulcowych, pasów bezpieczeństwa, zaworów silnikowych na świecie. Jako jeden z nielicznych producentów zajmuje się on także systemami ABS, poduszkami powietrznymi, elektroniką w systemach bezpieczeństwa, kierownicami i elementami mocującymi.

Firma TRW jest w stanie zapewniać wszelkie podzespoły czy części w zindywidualizowanej dla klienta formie. TRW zapewnia wszelką obsługę techniczną i wspiera rozwój produktu w taki sposób, aby powstał kompletny samochodowy system bezpieczeństwa.

Dzieje się tak dzięki sieci centrum technicznych, zatrudniających tysiące inżynierów, badaczy, projektantów oraz technologów. Poprzez globalną sieć powiązań firma stale polepsza swoje produkty i systemu dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i sprzętu komputerowego.

Wszystkie produkty TRW są niezwykle przyjazne dla klienta. Firma stale działa w obszarze NVH, tj. redukcji hałasu, wibracji dla układów hamulcowych i kierowniczych. To wszystko sprawia, że TRW Automotive jest i dostawcą produktów dla producentów aut, i czołowym dostawcą usług i części motoryzacyjnej dla potrzeb rynku aftermarket. TRW ma tysiące klientów, którym daje wsparcie techniczne i diagnostyczne niezależnie od położenia geograficznego. Globalna siec usług TRW na rynku części zamiennych to około 10,000 klientów w ponad 120 krajach.

One thought on “TRW Automotive”

  1. Michał pisze:

    Wszystko ładnie, tylko że mam wrażenie że ten tekst jest zbyt dosłownie tłumaczony z angielskiego i dziwnie brzmi. Czy to czasem nie tłumaczyła jakaś laska po uniwerku? No i jest to trochę marketingowe lanie wody. A klient oczekuje konkretów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *