wtorek 28 listopada '23 wtorek 28 listopada '23

Salony motoryzacyjne Genewa 2013 otwarte!!!

Właśnie dziś ruszyły salony motoryzacyjny w Genewie. Jest to jedna z największych imprez motoryzacyjnych na świecie, dzięki której dowiem się jakie modele producenci samochodowi przygotowali na ten rok, oraz co nowego znajdziemy wśród technologii stosowanej w samochodach przyszłości.

Wśród 900 prezentowanych najnowszych modeli samochodów, będziemy mieli okazję zobaczyć aż 130 premier. Nie sposób ukryć ekscytację z tego powodu! Już o samym poranku rozpoczął się pierwszy dzień tej międzynarodowej wystawy, przeznaczony wyłącznie dla wcześniej zarejestrowanych dziennikarzy. Jednak proszę się nie martwić, gdyż już niespełna za dwa dni w hale Palexpo zostaną otwarte dla wszystkich. Cała impreza będzie trwać aż 11 dni, w których przewinie się około 700 000 zwiedzających, praktycznie z każdego zakątka świata. Imprezę będzie relacjonować aż 10 000 dziennikarzy, wśród których nie zabrakło również dziennikarzy z Polski.

Jak to bywa już co roku, przed pokazami spekuluje się co będzie największym hitem tegorocznej wystawy. Wiele wskazuje na to, że obecny rok będzie rokiem Chińskich konstruktorów. Jednak Europejczycy również nie odpuszczają, prezentując mnóstwo bardzo interesujących i ważnych dla nas premier. Wśród nich znajdziemy nowości od Skody i Volkswagena, które na Europejskim rynku mają coraz mocniejszą pozycję. Przykładem tego może być zwycięstwo w tegorocznym konkursie Car of the Year.

Najważniejsze pytanie brzmi: Czy Chińczycy podbiją swoimi modelem rynek Europejski? Z pewnością przekonamy się o tym już niebawem. Jesteśmy pewni że przygotowali oni sporo zaskakujących i ciekawym modeli, a w zanadrzu mają największy hit tych targów.

Wczoraj do naszej redakcji trafiła wiadomość, iż tegorocznym zwycięzcą plebiscytu na Samochód Roku 2013 został Volkswagen Golf. Najnowsza generacja najpopularniejszego samochodu w Europie. Jest ona tutaj prawdziwą ikoną segmentu C rozpoznawaną praktycznie przez każdego kierowcę i nie tylko. Kompaktowe auto z Niemiec w nowej odsłonie zaskoczyło głównie ceną niższą od poprzednika.

Jest to jednak czubek lodowy informacji które do nas docierają. Więcej na temat premier z Genewy postaramy się przedstawić już niebawem w kolejnych artykułach w naszym serwisie. Mamy nadzieje że wszyscy z niecierpliwością będą oczekiwać nowych informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *