wtorek 03 października '23 wtorek 03 października '23

PROMOCJA NA CZĘŚCI BOSCHA W IPARTS.PL

iParts.pl posiada największą ofertę produktów firmy Bosch na rynku. Ta uznana na rynku części samochodowych firma produkuje szereg podzespołów do większości modeli aut. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, postanowiliśmy wprowadzić niezwykle korzystną promocję na produkty Boscha.

Każdy klient sklepu iParts.pl otrzyma 5% rabat na części marki Bosch.

Dobierz oryginalne części marki BOSCH do swojego samochodu poprzez konfigurator dostępny na stronie lub skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, a dobierzemy pasujące części do Twojego samochodu!

Nasi specjaliści czekają na Państwa telefony od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 do 19:00 i w soboty od 10:00 do 14:00.

Telefon: 22 884 65 45 lub 801 000 184 lub e-mail: handlowy@iparts.pl

Bosch to znana na całym świecie niemiecka firma produkująca części do samochodów osobowych i ciężarowych. W jej ofercie znajdują się m.in. świece zapłonowe, świece żarowe, wycieraczki, akumulatory, filtry, paski napędowe, przewody wysokiego napięcia, układy wtryskowe benzynowe, układy wtryskowe diesel, części elektryczne, oświetlenie, układy hamulcowe. Klienci cenią Boscha za wysoką jakość produktów, niezawodność i trwałość.

Sprawdź nasze ceny i zamów części w największym sklepie w Polsce!

 

Zapraszamy do zakupów!


Uwaga:

* Promocja ważna w dniach 7.09.2012 – 7.11.2012.
* Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *