sobota 04 lutego '23 sobota 04 lutego '23

PayPal w iParts.pl!

Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że od niedawna w naszym sklepie można realizować zamówienia przy pomocy systemu płatności PayPal. Jesteśmy jednym z nielicznych sklepów motoryzacyjnych w Polsce oferujących tę formę rozliczeń za zakupy w sieci.

PayPal to darmowy, łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Ponieważ serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie.

paypal

Dlaczego warto korzystać z PayPal? Przede wszystkim z powodu dwóch czynników – bezpieczeństwa i wygody. Dzięki systemowi, wszystkie informacje adresowe użytkowników są ściśle chronione, do korzystania z niego nie jest potrzebna karta kredytowa a całość jest całkowicie za darmo. Dodatkowo, raz wprowadzonych danych nie trzeba wprowadzać ponownie – potwierdzenie płatności można załatwić jednym kliknięciem myszki. Pieniądze są księgowane u drugiej strony zaraz po zapłaceniu, nie trzeba czekać na realizację długotrwałego przelewu bankowego.

Dzięki wszystkim tym czynnikom zakupy w iParts.pl są szybsze, prostsze i wygodniejsze. PayPal umożliwia szybszą realizację zamówienia, z korzyścią dla nas i oczywiście klienta – wszak każdy kupujący chciałby, aby towar znalazł się jak najszybciej u niego. Dodatkowo warto także pamiętać, że za pośrednictwem serwisu PayPal nie tylko można kupować, ale również przelewać pieniądze natychmiast i za darmo do rodziny i przyjaciół na całym świecie. Zapraszamy zatem wszystkich klientów iParts.pl do korzystania z systemu płatności PayPal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *