sobota 13 lipca '24 sobota 13 lipca '24

Oleje Fuchs w ofercie iParts.pl

iParts sp. z o.o. informuje, że w grudniu 2014 roku do oferty olejów silnikowych sklepu dodane zostały oleje silnikowe Fuchs, które cieszą się ogromną popularnością na zagranicznych rynkach motoryzacyjnych.

oleje-fuchs-logotypAsortyment olejów silnikowych Fuchs w sklepie iParts.pl obejmuje cztery rodzaje – oleje syntetyczne, oleje półsyntetyczne, oleje mineralne oraz oleje dla motocykli. W każdej kategorii znajduje się szeroki wybór produktów, które zgodne są ze specyfikacjami producentów samochodowych oraz dostosowane są do wysokich wymagań konsumentów. Wszystkie środki smarne oferowane przez firmę Fuchs należą do najlepszych w branży – jest to potwierdzone licznymi certyfikatami jakościowymi oraz rekomendacjami koncernów samochodowych. Najlepszym dowodem na niezawodność olejów silnikowych Fuchs jest fakt, iż trafiają one na pierwszy montaż do aut takich producentów jak BMW, Mercedes-Benz, Opel oraz Volkswagen Group.

http://www.iparts.pl/dodatkowa-oferta/oleje-i-plyny,oleje-fuchs,65-221.html

Firma Fuchs została założona w 1931 roku w miejscowości Mannheim znajdującej się na południu Niemiec. Już we wczesnych latach działalności, przedsiębiorstwo cieszyło się ogromnym zainteresowaniem pośród klientów, przez co szybko dołączyli do ścisłej czołówki branży środków smarnych. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustający rozwój firmy sprawił, że do dnia dzisiejszego firma Fuchs posiada ogromne grono stałych odbiorców, którzy chętnie wykorzystują produkty Fuchs w swoich samochodach oraz motocyklach. W Polsce firma Fuchs Oil Corporation obecna jest od przeszło 20 lat, a jej główna siedziba znajduje się w Gliwicach.

One thought on “Oleje Fuchs w ofercie iParts.pl”

  1. Troy pisze:

    Znajomy ma oleje z tej firmy, ale nie mam pojęcia jak je kupował wcześniej. Teraz mam zamiar zmienić olej na te z Fuchs, bo wiele osób sobie je chwali, dobrze, że można je już kupić na iParts.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *