wtorek 28 listopada '23 wtorek 28 listopada '23

Nowości od Osram – Night Breaker Plus

Końcem 2013 roku na polskim rynku pojawiły się najjaśniejsze żarówki samochodowe firmy Osram – Night Breaker Unlimited. To unowocześniona wersja znanych i cenionych przez kierowców żarówek Night Breaker Plus, która powstała z myślą o kierowcach ceniących sobie maksymalne bezpieczeństwo, dobrą widoczność i wysoką jakość światła.

Night Breaker UnlimitedZgodnie z zapewnieniami producenta, żarówki te są wyjątkowe. Pierwszą, najistotniejszą zmianą jest zapewnienie dłuższego zasięgu reflektora, w przypadku modeli H7 nawet o 40 m lub w przypadku pozostałych typów o 35 m. Przekładając teorię na praktykę kierowca samochodu wyposażonego w żarówki Night Breaker Unlimited, jadący z prędkością 90 km/h jest w stanie zauważyć przeszkodę na drodze nawet o półtorej sekundy szybciej niż kierowca auta wyposażonego w standardowe żarówki.

Żarówki Night Breaker Unlimited dostarczają aż o 110% więcej światła na drodze, w porównaniu do standardowych żarówek. Dobra widoczność – szczególnie nocą – to podstawa bezpieczeństwa. To jednak nie wszystko. Produkt ten zapewnia również o 20% bielsze światło. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnego filtra – częściowo pokrytej kobaltem bańce. Powłoka ta przyczynia się również do tego, że efekt olśnienia odbitym światłem jest znacznie mniej odczuwalny. Białe światło ulepszonych żarówek Osram zwiększa komfort jazdy, nie narażając innych uczestników ruchu drogowego na oślepienie. Główka i trzonek żarówek Osram Night Breaker Unlimited pokryta jest warstwą srebra.

Teraz bez problemu dostrzeżesz przeszkody, idących poboczem ludzi, wyskakującą na jezdnię zwierzynę czy słabo oznakowane pasy na przejściu dla pieszych.

Produkty te dostępne są na rynku w różnych wersjach – H1, H3, H4, H7, HB3, HB4 oraz HB11 w klasycznym opakowaniu kartonowym, w opakowaniu typu blister oraz jako duo box z tworzywa sztucznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *