niedziela 03 lipca '22 niedziela 03 lipca '22

Meyle oferuje zestaw czujnika ABS służący do wymiany naprawczej

iParts.pl dnia: 01.06.2020 W kategorii: Donosy z aftermarketu

Zestaw czujnika ABS, który posłuży do wymiany naprawczej określonych części czujnika to pierwsze tego typu rozwiązanie dostępne na rynku. Czym się charakteryzuje?

Ekonomiczne rozwiązanie

Zestaw czujnika ABS, wprowadzony przez pochodzącą z Hamburba firmę Meyle, jest ekonomicznym rozwiązaniem, które służy wymianie uszkodzonej części czujnika ABS. Chodzi tutaj zarówno o sam czujnik ABS jak i o jego pierścień. Cena zestawu będzie zgodna z wartością rynkową części podlegających wymianie. Takiego rozwiązania nie wprowadził jeszcze na rynek żaden z producentów systemów ABS.

Obniżenie kosztów naprawy

Do niedawna, jeśli czujnik ABS był uszkodzony przez uszkodzony pierścień czujnika, konieczna była wymiana całej piasty koła, pomimo tego, że sama piasta była w pełni sprawna i mogła być nadal używana. To pociągało za sobą dość duże koszty – zarówno dla kierowcy, jak i dla warsztatu samochodowego. Zestaw Meyle zawiera  czujnik ABS, pierścienie czujnikowe i materiały instalacyjne. Dzięki nim, można wymienić konkretną część czujnika, obniżając jednocześnie koszty naprawy.  

Dostępność dla określonych pojazdów

To rozwiązanie jest obecnie dostępne dla pojazdów Audi A3, VW Golf, VW Jetta, SEAT Altea i SEAT Leon, których pierścień czujnika ABS na piastach kół OE będzie można wymienić osobno, przy pomocy zestawu Meyle Kit. Zakres użycia zestawu dla kolejnych marek i modeli prawdopodobnie będzie rozszerzany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.