środa 17 sierpnia '22 środa 17 sierpnia '22

febi bilstein czyli 20 000 dobrych powodów

iParts.pl dnia: 16.08.2009 W kategorii: Encyklopedia marek części

febi

Na wolnym rynku części zamiennych do pojazdów firma febi bilstein zalicza się do międzynarodowych liderów. To koncern, którego blisko 200 letnią drogę pełną sukcesów, już w roku 1818 rozpoczął Johann Heinrich Bilstein wraz z synami…

Dziś febi bilstein to znany na całym świecie koncern zatrudniający wielotysięczną kadrę specjalistów od produkcji części samochodowych. Dostarcza swe produkty zarówno na rynek części zamiennych, jak i na pierwszy montaż do fabryk samochodowych, spełniając najwyższe wymogi jakości i bezpieczeństwa.

T_1093185170

Centrala febi bilstein, Niemcy

Klienci febi mogą korzystać z filii w 69 krajach na wszystkich kontynentach. Wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość, doskonały serwis i rozwiązania „Made in Germany”. Oprócz szerokiego asortymentu na rynku – ponad 20 000 referencji produktowych febi bilstein oferuje najwyższą jakość i standard serwisu, który może zaoferować tylko międzynarodowy lider na rynku. Podejście febi do serwisu wykracza poza sprzedaż w ponad 130 krajach.

Proces produkcyjny wszystkich części febi spełnia najwyższe wymagania jakościowe i normę DIN EN 9001:2000. Zrozumienie jakości wychodzi jednak poza obowiązujące standardy branżowe. Firma febi bilstein zajmuje wiodącą na rynkach światowych pozycję w dziedzinie części zamiennych do pojazdów. Filie w 69 krajach na wszystkich kontynentach gwarantują pewny udział części febi na ponad 130 rynkach krajowych.

Febi bilstein to części zamienne do samochodów osobowych, ciężarowych i użytkowych z podziałem na następujące linie:
– układ zwieszenia i kierowniczy
– silniki
– hamulce
– wały przegubowe / kardanowe
– podwozie
– elektryka i elektronika samochodowa
– pneumatyka
– mocowanie kół
– febi Plus.

Produkty marki febi to pewność. Za partnerstwem z febi bilstein przemawia ponad 20000 dobrych powodów!

Więcej informacji na temat samej firmy, historii jak i produktów febi znajdziesz tutaj >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.