niedziela 03 lipca '22 niedziela 03 lipca '22

Exide zaprezentowało najnowsze rozwiązania technologiczne na konferencji MEE w Dubaju

iParts.pl dnia: 11.05.2020 W kategorii: Donosy z aftermarketu

Konferencja Middle East Energy Dubai 2020 (MEE) odbyła się w dniach 3-5 marca w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jednym z jej uczestników była firma Exide – producent akumulatorów Exide Technologies i globalny dostawca rozwiązań w zakresie magazynowania energii elektrycznej. 

Szerokie zastosowanie rozwiązań Exide

Podczas imprezy Exide zademonstrował szerokie zastosowanie jego rozwiązań technologicznych, w tym w telekomunikacji, zasilaczach bezprzerwowych, zapasowym zasilaniu dla źródeł energii odnawialnej, poprawie jakości energii elektrycznej zarówno w rozwiązaniach on-grid jak i off-grid.  Jako że firma oferuje szeroką gamę akumulatorów i baterii słonecznych, może pełnić ważną rolę doradcy w zakresie doboru określonych technologii do ich finalnego zastosowania.

Premiera GNB Sonnenschein na Bliskim Wschodzie

Na konferencji MEE Exide po raz pierwszy na Bliskim Wschodzie zaprezentował  swój wysokowydajny akumulator litowo-jonowy GNB Sonnenschein. Ten akumulator zapewnia szybkie ładowanie. Wyposażony jest w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa. Jest w dużej mierze bezobsługowy, dzięki kompatybilności z aplikacją sterującą BTS (Base Transceiver Station). Poza tym jest kompaktowy, lekki, co ułatwia jego transport oraz instalację i co ważniejsze, charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością i żywotnością.

Prezentowane będą także GNB Classic Solar, Sonnenschein Solar, Sonnenschein PowerCycle, Sprinter Top Terminal i Front Terminal, Marathon Front Terminal i Absolyte System, który jest wykorzystywany głównie w sektorach naftowym i gazowym oraz przedsiębiorstwach użyteczności publicznej i telekomunikacji. Baterie przedniego terminala nowej generacji Marathon mają teraz wydłużoną żywotność o 15 lat w porównaniu z 12, a baterie nowej generacji Sprinter przedniego terminalu mają teraz wydłużoną żywotność o 12 lat w porównaniu z 10.

Nie możemy się doczekać wydarzenia na Bliskim Wschodzie w Dubaju” – powiedział Adnan Eid, regionalny dyrektor sprzedaży Exide, MEA / Indie. „Konferencja MEE zawsze znajduje się w centrum badań i przyszłych zmian w branży energetycznej – tam, gdzie lubi być Exide. Cieszymy się z tego, co przyniesie tegoroczna konferencja, i zaprezentowania naszych wiodących w branży produktów odbiorcom z całego świata. Zachęcamy wszystkich uczestników do odwiedzenia nas na stoisku H4.G20.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.