sobota 15 czerwca '24 sobota 15 czerwca '24

Delphi Technologies uznane przez ACPN

iParts.pl dnia: 04.07.2020 W kategorii: Donosy z aftermarketu

ACPN (Automotive Content Professionals Network) to sieć profesjonalistów skupiająca się na jakości publikowanych przez producentów danych w ich katalogach produktowych. W tym roku za pracę w tym zakresie stowarzyszenie doceniło Delphi Technologies. 

Wyróżnieni za dokładność

Delphi Technologies otrzymało nagrody ACES i PIES Data Award. Obie za dokładność swoich elektronicznych danych katalogowych. Warto podkreślić, że nagroda została przyznana po tym, jak w 2019 toku Delphi Technologies w intensywnym tempie rozszerzyło swój katalog części. Firma podwoiła ofertę produktów podwozi i zwiększyła zakres czujników silnika. I w tym czasie nigdy nie zaniedbała starań związanych z dokładnym ich katalogowaniem. Elektroniczny katalog Delphi Technologies oferuje wiele przydatnych funkcji dla klientów, w tym szczegółowe dane specyfikacji, ponad 100 000 zamienników i 61 000 zdjęć. Ponad trzy tysiące części przedstawionych jest w widoku 360° stopni.

Pomoc najlepsza w swojej klasie

Wiceprezes Delphi Technologies na Amerykę Północną, Chad Smith, powiedział, że jest bardzo dumny z zespołu odpowiedzialnego za katalogowanie części, z jego zaangażowania w  utrzymanie najlepszych standardów dokładności danych w branży. „W przypadku tak dużego katalogu jak nasz jest to ogromne osiągnięcie. Wykonujemy tę trudną pracę, ponieważ wiemy, że błąd w naszym katalogu może być bardzo uciążliwy dla naszych klientów i jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najlepszej w swojej klasie pomocy na rynku części zamiennych.” – dodał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *