piątek 30 lipca '21 piątek 30 lipca '21

BorgWarner zdobył certyfikat “Doskonałe Miejsce do Pracy”

iParts.pl dnia: 13.06.2020 W kategorii: Donosy z aftermarketu

„Doskonałe Miejsce do Pracy” (Great Place to Work) jest certyfikatem przyznawanym formom, które mogą służyć przykładem jako globalny autorytet w dziedzinie tworzenia kultury miejsca pracy, doświadczenia pracowników i wysokich standardów w zakresie zachowań przywódczych. Zaledwie kilka dni temu zdobył go BorgWarner.

Pozytywne doświadczenia pracowników poparte badaniami

BorgWarner to światowy lider w dziedzinie czystych i wydajnych rozwiązań technologicznych dla pojazdów spalinowych, hybrydowych i elektrycznych. Otrzymany certyfikat to dla firmy znaczące osiągnięcie. BorgWarner jest „Doskonałym Miejscem Pracy” nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i w Meksyku. W badaniu, na podstawie którego certyfikat jest przyznawany, wykorzystano potwierdzone opinie pracowników, które zebrano w ramach rygorystycznej metodologii, popartej niezbędnymi danymi. Certyfikacja potwierdza, że siedmiu na dziesięciu pracowników BorgWarner ma niezmiennie pozytywne doświadczenia związane z pracą w firmie.

Zaufanie a wyniki biznesowe

Felecia Pryor, dyrektor ds. zasobów ludzkich w BorgWarner, powiedziała, że firma bardzo cieszy się z otrzymanego certyfikatu. Jednocześnie dodała, że doświadczenia pracowników dla firmy stają się priorytetem każdego dnia; dotyczą one jakości relacji ze współpracownikami, liderami, a także samych warunków pracy. „Jest to dla nas ważne, ponieważ wiemy, że gdy nasi pracownicy cieszą się zaufaniem każdego dnia, są bardziej produktywni, co ma duży wpływ na wyniki biznesowe i stanowi dużą wartość dodaną dla naszych klientów.” – podsumowała Pryor.  Z kolei Sarah Lewis-Kulin, wiceprezes ds. badań najlepszych miejsc pracy w „Doskonałe Miejsce do Pracy”, gratulując BorgWarner osiągnięcia, dodała, że „Organizacje, które zdobywają zaufanie swoich pracowników, tworzą wspaniałe kultury pracy, które zapewniają znakomite wyniki biznesowe”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *