sobota 13 lipca '24 sobota 13 lipca '24

BorgWarner zdobył certyfikat „Doskonałe Miejsce do Pracy”

iParts.pl dnia: 13.06.2020 W kategorii: Donosy z aftermarketu

„Doskonałe Miejsce do Pracy” (Great Place to Work) jest certyfikatem przyznawanym formom, które mogą służyć przykładem jako globalny autorytet w dziedzinie tworzenia kultury miejsca pracy, doświadczenia pracowników i wysokich standardów w zakresie zachowań przywódczych. Zaledwie kilka dni temu zdobył go BorgWarner.

Pozytywne doświadczenia pracowników poparte badaniami

BorgWarner to światowy lider w dziedzinie czystych i wydajnych rozwiązań technologicznych dla pojazdów spalinowych, hybrydowych i elektrycznych. Otrzymany certyfikat to dla firmy znaczące osiągnięcie. BorgWarner jest „Doskonałym Miejscem Pracy” nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i w Meksyku. W badaniu, na podstawie którego certyfikat jest przyznawany, wykorzystano potwierdzone opinie pracowników, które zebrano w ramach rygorystycznej metodologii, popartej niezbędnymi danymi. Certyfikacja potwierdza, że siedmiu na dziesięciu pracowników BorgWarner ma niezmiennie pozytywne doświadczenia związane z pracą w firmie.

Zaufanie a wyniki biznesowe

Felecia Pryor, dyrektor ds. zasobów ludzkich w BorgWarner, powiedziała, że firma bardzo cieszy się z otrzymanego certyfikatu. Jednocześnie dodała, że doświadczenia pracowników dla firmy stają się priorytetem każdego dnia; dotyczą one jakości relacji ze współpracownikami, liderami, a także samych warunków pracy. „Jest to dla nas ważne, ponieważ wiemy, że gdy nasi pracownicy cieszą się zaufaniem każdego dnia, są bardziej produktywni, co ma duży wpływ na wyniki biznesowe i stanowi dużą wartość dodaną dla naszych klientów.” – podsumowała Pryor.  Z kolei Sarah Lewis-Kulin, wiceprezes ds. badań najlepszych miejsc pracy w „Doskonałe Miejsce do Pracy”, gratulując BorgWarner osiągnięcia, dodała, że „Organizacje, które zdobywają zaufanie swoich pracowników, tworzą wspaniałe kultury pracy, które zapewniają znakomite wyniki biznesowe”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *