niedziela 19 maja '24 niedziela 19 maja '24

Bilstein – amortyzatory na medal!

Bilstein to znana marka amortyzatorów wysokiej jakości o czym świadczy fakt, że są one dostarczane na pierwszy montaż m.in. do takich samochodów jak: Mercedes, Smart, Ferrari, Porsche, Jaguar, Boxster czy GT3 i wielu innych. Producentem tych markowych amortyzatorów jest niemiecki koncern ThyssenKrupp Bilstein Tuning GmbH.

logo

ThyssenKrupp Bilstein Tuning GmbH to producent markowych amortyzatorów Bilstein. Produkty Bilstein są dobrze znane na europejskim rynku części samochodowych ze względu na wyjątkowo imponujący stosunek jakość/cena.

Firma została założona w roku 1873 przez Augusta Bilsteina, od roku 1928 produkuje części na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego.

W roku 1957 firma Bilstein, w oparciu o wynalazek „de-Carbon”, rozpoczęła produkcję amortyzatorów gazowych do seryjnie montowanych samochodów Mercedes.

Obecnie oprócz produkcji na pierwszy montaż do takich samochodów jak m.in.: Mercedes, Smart, Ferrari, Porsche, Jaguar, Boxster czy GT3, firma Bilstein dostarcza na rynek części zamiennych, szeroką ofertę różnych typów amortyzatorów.

Szczególnie dobrze znane są produkty Bilstein miłośnikom sportów samochodowych oraz firmom tuningowym.

amortyzatory-bilstein

Między innymi są to, wysoko cenione, zestawy do zawieszeń sportowych w wielu różnych odmianach oraz najwyższej klasy specjalistyczne kolumny (amortyzator ze sprężynami) z możliwością płynnej regulacji wysokości oraz charakterystyki tłumienia.

W Polsce, firma Bilstein jest obecna na rynku części zamiennych od wielu lat. Pełną ofertę marki Bilstein znajdziesz w naszym sklepie internetowym iParts.pl w najlepszych w Polsce cenach, za którymi dodatkowo stoi najwyższa ich dostępność.

Więcej informacji znajdziesz w portalu korporacyjnym marki Bilstein tutaj >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *