środa 24 kwietnia '24 środa 24 kwietnia '24

Big bang!

iParts.pl dnia: 12.08.2009 W kategorii: iParts od kuchni

Stało się! iParts.pl ruszył z początkiem tego lata. Oferując ponad milion części do wszystkich samochodów jest niepodważalnie największym w Polsce sklepem internetowym określanym mianem „internetowego dystrybutora części”. To pierwszy taki projekt w polskiej sieci. Poza wsparciem w doborze właściwej części platforma oferuje bezpieczne zakupy wyłącznie oryginalnych części, znanych producentów. Najniższe ceny i darmowa wysyłka mają przekonać użytkowników pojazdów, zarówno prywatnych jak i biznesowych do zmiany obecnych przyzwyczajeń zakupowych części zamiennych. Zakupy części przez internet poza wygodą są najlepszym narzędziem optymalizacji kosztów eksploatacji i napraw pojazdów.

największa-platforma

Projekt iParts.pl to największe tego typu przedsięwzięcie w polskiej sieci. Prace nad nim rozpoczęły się w styczniu 2008 roku i obejmowały wieloetapową współpracę trzech interdyscyplinarnych zespołów.  Jednym z większych wyzwań przed jakimi stanął zespół realizacyjny było zintegrowanie kilku zaawansowanych systemów informatycznych działających on-line w Polsce i Niemczech.

W efekcie synergii połączonych aplikacji, które stanowią jądro sklepu – iParts.pl serwuje użytkownikom najaktualniejszą ofertę ponad miliona części do samochodów umożliwiając ich przyjazny dobór i zakup on-line.

Na samym początku założyliśmy sobie, że wpływ na kształt sklepu iParts.pl nie powinien ograniczać się do naszego zespołu. Chcieliśmy, by był najszerszy. Wiele godzin spędzamy na dyskusjach z ekspertami rynku e-commerce, nowych mediów, aftermarketu (branży części samochodowych), staramy się też jak najlepiej rozpoznawać oczekiwania internautów względem zakupów części w sieci. Wnioski, jakie zbieramy każdego dnia są tak liczne, że postanowiliśmy uruchomić nasz sklep w dwóch etapach. Z początkiem lata ruszył on w wersji beta i przez kilka miesięcy będzie funkcjonował w tej fazie celem sukcesywnego dodawania nowych funkcji oraz usuwania powstających w trakcie rozwoju błędów. Serwis w pełnej funkcjonalności zostanie uruchomiony na przełomie 09/10 roku.

Czekamy na Wasze uwagi i sugestie na temat naszej platformy i działalności całej firmy.

3majcie za nas kciuki i nie zapomnijcie poinformować o nas swoich znajomych i przyjaciół!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *