wtorek 03 października '23 wtorek 03 października '23

Części Delphi – jakość i marka

Delphi to jeden z najbardziej znanych producentów części samochodowych na świecie. Swe produkty dostarcza do 25 największych na świecie producentów z branży motoryzacyjnej na tzw. pierwszy, fabryczny montaż. Od ponad 100 lat firma opracowuje nowatorskie rozwiązania dla kierowców na całym świecie, produkując części o najwyższej jakości.

Firma Delphi powstała w 1908 r., a już w 1911 r. opracowała pierwszą chłodnicę samochodową. 18 lat później w zakładach Delphi powstała pierwsza nagrzewnica samochodowa, z kolei pierwszy układ klimatyzacji – w 1954 r. Firma Delphi ma ponadpięćdziesięcioletnie doświadczenie w układach paliwowych montowanych fabrycznie, a od ponad 100 lat dostarcza części na pierwszy montaż dla wielu firm, takich jak Toyota, Ford, Audi i Ferrari.

Wśród bogatej oferty Delphi znaleźć można następujące produkty – podzespoły układu hamulcowego (tarcze, klocki, zaciski, bębny, pompy hamulcowe), układy zapłonowe, wtryskiwacze, pompy paliwowe, układy grzejące i chłodzące (chłodnice, sprężarki, skraplacze, parowniki, nagrzewnice), amortyzatory, sprężyny, elementy układu zawieszenia i kierowniczego.

Firma Delphi współpracuje z wieloma producentami z branży motoryzacyjnej, w trosce o spełnianie coraz to surowszych norm emisji spalin, a także wymagań współczesnych pojazdów o dużej mocy i jednoczesnym małym zużyciu paliwa. Delphi od wielu lat uczestniczy w pracach nad tego typu zagadnieniami, więc jest świadoma wszelkich trudności i złożonych kwestii. Doświadczenie to pozwala na Delphi na oferowanie klientom części zamiennych o jakości zgodnej z częściami montowanymi fabrycznie, wyrafinowanych narzędzi i sprzętu diagnostycznego oraz profesjonalnych szkoleń i usług.

Stuletnie doświadczenie w produkcji oryginalnych części i współpraca z największymi producentami z branży motoryzacyjnej wzmacnia pozycję Delphi na rynku. Dzięki wnikliwym kontrolom jakości dystrybutorzy są w stanie zaoferować klientom najnowocześniejsze części zamienne, zgodne z jakością OEM. Każdy produkt stworzony przez firmę Delphi, niezależnie od tego, czy jest przeznaczony do montażu fabrycznego czy ma służyć jako część zamienna, musi bowiem spełniać globalne wymagania jakości dotyczące części oryginalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *